Saat 17:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargo'ya Verilir 

  Kredi Kartına 12 Taksit  

Ürünler ve Hizmetlerimiz ile İlgili Düşüncelerinizi ''Yorum Yap'' dan  Bize Gönderin

   0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: BASF
Ürün Kodu: MYTHİC SC 500
Stok Durumu: 5
2.475,00TL

Adet

ÜRÜN SORULARI

 TESLİMAT: 
       Ürünü siparişi saat 17:00 'ye kadar yapıldı ise aynı gün kargoya verilir. Mesafeye göre 1 ila 4 gün içerisinde teslim edilir.
     Ürünü siparişi saat 17:00`den yapıldı ise ertesi gün kargoya verilir. Mesafeye göre 1 ila 4 gün içerisinde teslim edilir.
     Kargodaki geçikmelerden Hızlı Tarım Sorumlu tutulamaz.

      Müşterinin anlaşmalı çalıştığı Kargo Firması var ise ve Anlaşmalı çalıştığı Kargo Firması ile gönderilmesini istiyorsa ürün satın alma aşamasından önce 530 139 96 07 - 0 532 714 41 35 - 0 212 237 67 37  MÜŞTERİ HİZMETLERİ'ni arayarak bilgi vermesi gerekmektedir.

KARGO ÜCRETLENDİRİLMESİ : 
      Satın Alma aşamasında; Kasada  KARGO BEDAVA   ibareli olmayan ürünlerde Kargo Ücretini Tüketici öder. Satın Alma aşamasında Kasada Kargo Ücreti yansıtılır. Tüketici ürün tesliminde başka bir ücret ödemez.
     Tüketici Kendi Anlaşmalı Kargo Firması var ve kargo ücretini kendi ödemek istiyor ise Satın alma işleminden önce 530 139 96 07 - 0 532 714 41 35 - 0 212 237 67 37 Numaralardan MÜŞTERİ HİZMETLERİ'ni arayrak bilgi almalıdır. 

GARANTİ ÜRÜN İADE KOŞULLARI : 
        Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde destek sayfamızdan veya 530 139 96 07 - 0 532 714 41 35 - 0 212 237 67 37  Numaralardan MÜŞTERİ HİZMETLERİ ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

        Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.
      Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların Garantisi altındadır.

      Ürün ile gönderilen Fatura Garanti Belgesi yerine geçer.

      Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ayrıntılı Bilgi:

https://www.hizlitarim.com/garanti-iade-iptal-sartlari


​​​​​​​

​​​​​​​

KREDİ KARTLARINA TAKSİT ORANLARI

Tek Çekim         % 0,00

2 Taksit              % 7,49

3 Taksit              % 9,53

4 Taksit              % 11,56

5 Taksit              % 13,61

6 Taksit              % 15,64

7 Taksit              % 17,67

8 Taksit              % 19,71

9 Taksit              % 21,76

10 Taksit            % 23,78

11 Taksit            % 25,82

12 Taksit            % 27,86   Hızlı Tarım Bahçe Aletleri ve Elektr. Elektro. Malz. Tic. Ltd. Şti

Arap Camii Mah. Tersane Cad. No: 14 Karaköy Yeraltı Geçidi Dükkan No: 25 Karaköy

BEYOĞLU / İSTANBUL

İLETİŞİM 0 530 139 96 07 - 0 212 237 67 37


MYTHİC SC 500 ML TAHTAKURUSU İLACI 

Etken Madde Chlorfenapyr

Formülasyon Süspansiyon Konsantre

Ambalaj Biçimi 500 ML

Kullanım Alanları ve Kullanım Biçimi:

MYTHİC SC kokusuz lekesiz sınıfta genel amaçlı haşere ilacıdır.

Ürünün en önemli özelliği, üretici firmanın ürünü üretirken doğrudan TAHTAKURUSUNU HEDEF ALACAK biçimde formüle etmiş olmasıdır. Ancak tüm diğer haşereler üzerinde de etkili bir üründür.

TAHTAKURUSU İÇİN KISA BİR TARİF:

Yaşam alanlarımızdaki en zorlu haşere tahtakurularıdır. Aşırı ürerler. Bizleri ısırır ve kan emerler. Bir tür balçıksı görünüm arzeden yumurta öbekleri kötü kokulara sebep olur. Tahtakurusu ısırıkları ağrılı ve aşırı rahatsız edici alerjiktirler. Geceleri faaliyete geçerler. Hermoafrodit yani çift cinsiyetlidirler. Evlerimize taşıma yoluyla gelirler. Hayvan besihanelerinden insanlara ve insanlardan da diğer insanlara bulaşırlar. Seyahatlerde otel odalarından, bir arada kalınan koğuşlarda diğer koğuş sakinlerinden, misafirliğe gittiğimizde varsa komşularımızdan bizlere bulaşır. Bir kez geldikten sonra çok hızlı ve aşırı ürerler. Üremek için dişiler kan emerler. Kan emebilmek için yatak civarında mobilya yatak aralıklarında, yatak odası süpürgelikleri kapı pervazları aralarında, yatak fitilleri arasında, mobilya ve eşyaların ahşaplarının birleşim aralıklarında vb yerlerde barınırlar. Gece olduğunda vücut ve nefesimizden yayılan karbondioksit izini takip ederek bizleri bulur ve ısırırlar. İlaçlama için yukarıda bahsedilen ve benzeri yerleri doğrudan ilaçlamak gerekmektedir. Bu ise sabır ve işçilik gerektirmektedir. Bu ve benzeri bölgeler tek tek ve ihmal edilmeden ilaçlanmalıdır. Uzun süredir tahtakurusu sorunumuz varsa, birinci uygulamadan sonra tahtakurusu bitmiş gibi görünse de 10-15 gün içinde ikinci bir ilaçlama daha yapılmalıdır. Haşeremarket olarak 'tahtakurusu ilaçları' kategorisinde tahtakurusu için kullanılabilecek diğer ürünleri tavsiye niteliğinde tasnif ettik, dilerseniz tavsiyemize uyup bu ürünlerden kullanabilirsiniz. 
MYTHİC SC 50 mililitre ürün ortalama 100 metrekare civarında bir ev veya ofis benzeri işyerlerinin ilaçlamasında yeterlidir. Büyük alanlar veya düzenli ilaçlama gerektiren kronik haşere sorunu olan yerlerde daha büyük ambalajlardan temin edip tasarruf edebilirsiniz. Sitemizde diğer ambalaj biçimlerini de bulabilirsiniz.

Yazlık ve Villa vb mekanlarda özellikle sivrisinek mücadelesinde bina dış duvarlarını püskürterek ilaçla kaplayabilir, çevre ilaçlaması yapabilir ve böylece uzun süreli sivrisinek koruması sağlayabilirsiniz.
Hamamböceği kaloriferböceği sorunlarınızda özellikle restaurant, lokanta vb işletmelerde ürün üzerinde belirtilen oranlarda su ile çoğaltarak ürünü haşere görülen tüm bölgelere uygulayabilirsiniz. Özellikle fayans araları, çatlaklar, dolap duvar araları, mutfak ve et kesme tezgahları ürün hazırlama tezgahlarının duvarla birleştikleri aralıklar, alt kısımları vb alanlara püskürterek uygulayabilirsiniz.
İlaçlama esnasında ve sonrasında mekanı kapatmanıza gerek yoktur. Yapılan uygulama sonrası temizlenmesi gereken yüzeyleri temizleyiniz yeterlidir.
MYTHİC SC, yapısı gereği kalıcı ve koruyucu özellikte bir ürün olduğu için silinmediği yüzeylerde uzun süre böcekleri öldürmeye devam eder.

Açık ve kapalı alanlarda uçan ve yürüyen tüm haşere türleri için tavsiye edilen başarılı böcek ilacıdır.
Lekesiz ve kokusuzdur.

Genel Özellikleri:

MYTHİC SC Haşere ilacı Chlorfenapyr etken maddesi yıllardır başarıyla kullanılagelmektedir.

Sıkıldığı yerde ortalama tutunma süres 8 ila 12 hafta olduğu için uzun vadeli kalıcılığıyla ve böcekler üzerinde ani düşürücü etkisi ile en yüksek performansı alabileceğiniz bir üründür.

MYTHİC SC Buharlaşmayan yapısı ve zemin tarafından emilmeyen süspansiyon yapısıyla, ev ve işyeri, ofis yaşam alanları, depo ve hangar ilaçlamaları uygulamalarında ideal ürünlerdendir.

Geniş haşere spektrumu sebebiyle birçok böcek cinsine karşı etkili olması, birkaç sorunu bir uygulamada ortadan kaldırma imkanı verir.

Ürünün üzerinde, hangi haşere için ne miktar ve ne şekilde uygulamanız gerektiğini bulabilirsiniz. 

Uygulama Gereksinimleri:

İlaç mekanınıza ve sorun olan haşereye uygun miktarlarda su ile seyreltilip bir pulverizatör (pompa) vasıtasıyla kullanılmaktadır. 
Eğer bir pompanız yok ise sitemizden size uygun bir pompa temin edebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Etiketler: BÖCEK İLACI
Benzer ve İlgili Ürünler