Saat 17:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargo'ya Verilir 

  Kredi Kartına 12 Taksit  

Ürünler ve Hizmetlerimiz ile İlgili Düşüncelerinizi ''Yorum Yap'' dan  Bize Gönderin

   0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: RAIN BIRD
Ürün Kodu: RAİN BİRD TBOS-BT1
Stok Durumu: 3
2.900,00TL

Adet

ÜRÜN SORULARI

 TESLİMAT: 
       Ürünü siparişi saat 17:00 'ye kadar yapıldı ise aynı gün kargoya verilir. Mesafeye göre 1 ila 4 gün içerisinde teslim edilir.
     Ürünü siparişi saat 17:00`den yapıldı ise ertesi gün kargoya verilir. Mesafeye göre 1 ila 4 gün içerisinde teslim edilir.
     Kargodaki geçikmelerden Hızlı Tarım Sorumlu tutulamaz.

      Müşterinin anlaşmalı çalıştığı Kargo Firması var ise ve Anlaşmalı çalıştığı Kargo Firması ile gönderilmesini istiyorsa ürün satın alma aşamasından önce 530 139 96 07 - 0 532 714 41 35 - 0 212 237 67 37  MÜŞTERİ HİZMETLERİ'ni arayarak bilgi vermesi gerekmektedir.

KARGO ÜCRETLENDİRİLMESİ : 
      Satın Alma aşamasında; Kasada  KARGO BEDAVA   ibareli olmayan ürünlerde Kargo Ücretini Tüketici öder. Satın Alma aşamasında Kasada Kargo Ücreti yansıtılır. Tüketici ürün tesliminde başka bir ücret ödemez.
     Tüketici Kendi Anlaşmalı Kargo Firması var ve kargo ücretini kendi ödemek istiyor ise Satın alma işleminden önce 530 139 96 07 - 0 532 714 41 35 - 0 212 237 67 37 Numaralardan MÜŞTERİ HİZMETLERİ'ni arayrak bilgi almalıdır. 

GARANTİ ÜRÜN İADE KOŞULLARI : 
        Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde destek sayfamızdan veya 530 139 96 07 - 0 532 714 41 35 - 0 212 237 67 37  Numaralardan MÜŞTERİ HİZMETLERİ ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

        Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.
      Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların Garantisi altındadır.

      Ürün ile gönderilen Fatura Garanti Belgesi yerine geçer.

      Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ayrıntılı Bilgi:

https://www.hizlitarim.com/garanti-iade-iptal-sartlari


​​​​​​​

​​​​​​​

KREDİ KARTLARINA TAKSİT ORANLARI

Tek Çekim         % 0,00

2 Taksit              % 7,49

3 Taksit              % 9,53

4 Taksit              % 11,56

5 Taksit              % 13,61

6 Taksit              % 15,64

7 Taksit              % 17,67

8 Taksit              % 19,71

9 Taksit              % 21,76

10 Taksit            % 23,78

11 Taksit            % 25,82

12 Taksit            % 27,86   Hızlı Tarım Bahçe Aletleri ve Elektr. Elektro. Malz. Tic. Ltd. Şti

Arap Camii Mah. Tersane Cad. No: 14 Karaköy Yeraltı Geçidi Dükkan No: 25 Karaköy

BEYOĞLU / İSTANBUL

İLETİŞİM 0 530 139 96 07 - 0 212 237 67 37


Rainbird TBOS-BT1 1 İstasyonlu Pilli Otomatik Sulama Sistemi Kontrol Ünitesi (TİMER)

TBOS pille çalışan gömülebilen kontrol üniteleri serisi, AC gücün olmadığı durumlarda otomatik sulama olanağı sağlar, Sağlam muhafazası, vana kutusu içine kurulum ve vericinin kontrol modülünden ayrılması vandalizmi ve programlarınızın kurcalanmasını önler IP-68 koruma sınıfı su geçirmez muhafaza, su altında güvenilir çalışma sağlar ve yatırımınızı korur TBOS, TBOS-II ve TBOS-BT Kontrol Modülleri artık IQ yazılımında merkezîleştirilebilir.

 • Dört SISTEM BIR ARADA:
 • BLUETOOTH® İLETİMİ
  TBOS-BT modülünüzü akıllı telefonunuzda (iOS veya Android) Rain Bird uygulamasından programlayın ve Bluetooth bağlantısı aracılığıyla kontrol cihazına iletin.
 • KIZILÖTESİ AKTARIM
  TBOS-II Alan Vericisini diğer Rain Bird kontrol üniteleri ile aynı şekilde programlayın. Daha sonra programı TBOS, TBOS-II veya TBOS-BT Kontrol Modüllerine kızılötesi bağlantıyla aktarın.
 • RADYO İLETİMİ
  Kavram aynıdır. Tek fark, program iletiminin radyo dalgaları ile yapılmasıdır. TBOS Radyo Adaptörü bütün Kontrol modüllerinde kuruludur ve program iletimi radyo dalgaları aracılığıyla yapılır. Bu radyo versiyonu, vandalların kontrol ünitelerinin veya vanaların yerini bulmasını önlemek için anti-vandal sistem olarak geliştirildi. Vana kutusunu açmadan sulama programlarını iletebilir veya takip edebilirsiniz.
  Daha uzak mesafe mi istiyorsunuz?
  Radyo iletim mesafesini genişletmek için Alan Vericisi ile Radyo Adaptörü arasına TBOS Radyo Rölesi eklenebilir. TBOS Radyo rölesi tekrarlayıcı görevi görecek ve bilgileri Alan Vericisinin radyo mesafesinin dışına taşıyacak.
 • UZAKTAN İLETİM
  YENİ TBOS Sistemi, radyo iletişimi (ücretsiz ISM bandı) aracılığıyla Kontrol Modüllerinin uzaktan merkezî kontrolüne izin verir.
  Tek ihtiyacınız olan şey, IQ TBOS Ana Radyo Modülü ile donatılmış IQ Uydusudur (ESP-LXD veya ESP-LXME).
  IQ TBOS Ana Radyo Modüllerini ve maksimum 15 adet TBOS Radyo Rölesi kullanarak kendi radyo ağınızı kurun.
  IQ yazılımında merkezîleştirildiğinde, TBOS Kontrol Modülleri, IQ’nun ek fonksiyonlarından ve bütün akış algılama özelliklerinden yararlanabilir.
  IQ yazılımı, geleneksel kablolu 24 V Kontrol Üniteleri (ESP-LXME), Dekoder Kontrol cihazları (ESP-LXD) ve pille çalışan kontrol ünitelerini aynı yazılımda merkezîleştirilmesini sağlayan ilk modüler Merkezî Kontrol Sistemidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Etiketler: TİMER
Benzer ve İlgili Ürünler